...

Opinie

Opinie naszych klientów - Agencja interaktywna useWeb

Poznaj, co mówią nasi Klienci! - Sprawdź opinie

Dla naszej firmy useWeb, Wasza satysfakcja jest najważniejsza. Dlatego też chcielibyśmy podzielić się opiniami naszych Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z naszych usług. To właśnie dzięki Wam możemy nieustannie doskonalić nasze działania i spełniać Wasze oczekiwania.

65 opinii / ocena 5

5/5
Jesteście fantastyczni. Wspaniała, profesjonalna i bardzo miła współpraca. Polecam.


Cech Śląski
5/5
Polecam


Piotr Plucinski
5/5
Jestem bardzo zadowolona. Pan Michał bardzo pomocny był przez cały okres współpracy. Wszystko fajnie wytłumaczył i pokazał również jak samemu potem edytować stronę.


Oliwia Anioł
5/5
Professional work and smart communication 👍


Jan BWAP
5/5
Dobra współpraca i fajny kontakt na każdym etapie naszej współpracy! Polecamy


PODOLSKI DRUM STUDIO
5/5
Profesjonalne podejście do tematów i bardzo szybka reakcja na zmiany


Artur Nowakowski
5/5
Jestem bardzo zadowolony z otrzymanego serwisu, firma jest responsywna i zapewnia sprawny kontakt z klientem. Szczególne ukłony dla P. Michała, który opiekował się moim projektem. W Kliniewski, CEO Zeroone


Wojciech Kliniewski
5/5
Jesteśmy jako przychodnia lekarska bardzo zadowoleni z owocnej pracy useWeb przy budowie i uruchamianiu naszej strony. Szybko, sprawnie, estetycznie, logicznie. Nie było strony, jest strona. Polecamy pod każdym względem!


Klaudia Rozmuszcz
5/5
Współpraca na najwyższym poziomie. Proces optymalizacji naszej strony www poszedł wyjątkowo sprawnie. Serdecznie polecam!


Piotr Kurdek
5/5
Bardzo dobra firma, profesjonalne podejście do pracy i klienta. Polecam!


Katarzyna Gradek
5/5
Z całego serca polecam współpracę z firmą UseWeb. Miałam okazję współpracować z kilkoma firmami z branży IT i naprawdę szczerze rekomenduję - przede wszystkim szybkość działania, podejście do klienta oraz inteligentne rozwiązania, do tego miły i szybki kontakt i przystępne ceny.


Karolina Załucka
5/5
Współpracę z useWeb mamy już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Dobre usługi a przede wszystkim bardzo dobra komunikacja, polecam


Marcin Wiśnia
5/5
Właściciel firmy to niesamowicie zaangażowana i pomocna osoba. Przy tworzeniu strony uzyskaliśmy wsparcie i szereg bezcennych rad na każdym etapie współpracy. Serdecznie polecam!


PTKSH
5/5
Solidna i profesjonalna firma. Dobry kontakt w trakcie realizacji i dotrzymanie terminów - to się ceni.


Marta J.D.
5/5
Szczerze polecam współpracę z firmą useWeb i Panem Szymonem! Super kontakt i realizacja strony internetowej poświęconej korepetycjom z matematyki, które prowadzę. Panowie wspólnie z Panem Cezarym są bardzo pomocni i pomysłowi w tworzeniu nowoczesnej strony internetowej, zachęcam każdego kto jeszcze się zastanawia 🙂


Paulina Musialik
5/5
Panowie naprawdę się znają na swojej robocie! Szybko, sprawnie i z dobrymi pomysłami. Bez wciskania dodatkowych funkcji na siłę, bez marudzenia - polecam każdemu kto potrzebuje strony internetowej. W jasny sposób przekazują swoją wiedzę i są naprawdę cierpliwi. To jedna z lepszych firm z którymi kiedykolwiek pracowałam. Polecam!


Daria Skura
5/5
Profesjonalne podejście do wymagającego klienta. Projekt wykonany zgodnie z dobrymi praktykami, w tempie, profesjonalnie. Firma bardzo rzetelna, skrupulatna i reaktywna.


Tomasz Mechliński
5/5
Serdecznie polecam useWeb. Pan Szymon i Pan Michał zdecydowanie znają się na rzeczy. W trakcie kodowanie strony pojawiły się problemy z jedną wtyczką wordpressa, z której nie chciałem rezygnować. Pomimo niestandartowej funkcji Panowie rozgryźli temat i zakodowali wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jak często bywa zlecenie rozciągnęło się w czasie ale było to zrekompensowane bardzo sprawną komunikacją i brakiem owijania w bawełnę. Pomimo, że nie wiedziałem do końca czego oczekuje od swojej strony to Panowie zinterpretowali to bezbłędnie. Konkretna firma i konkretne wykonanie. Polecam!


Konrad
5/5
Szczerze i gorąco polecam. Firma zrobiła mi piękną stronę, odpowiada na wszystkie pytania, doradza. Zawsze mogę liczyć na pomoc. 😃 Polecam.


bl
5/5
super rzetelnie, super szybko, super firma


ViKing TG
5/5
Bardzo profesjonalna firma, nie tylko na rynku lokalnym ale również krajowym. Świetnie wywiązali się z realizacji założonych zaleceń oraz wykonanej pracy, przy generalnej aktualizacji naszej firmowej strony internetowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi oraz bezproblemowej współpracy. W związku z powyższym z pełną świadomością polecamy useWeb jako firmę spełniającą najwyższe standardy jakości i odpowiedzialności w zakresie świadczonych, szeroko rozumianych usług tworzenia stron internetowych.


Michałek Wzemich
5/5
Najlepsza firma tworząca strony internetowe na śląsku! Profesjonaliści w każdym calu, ludzie z pasją. Strona, którą dla mnie zrobili przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Polecam z całego serca 😉


Monika Zacher
5/5
Firma useWeb stworzyła dla nas wspaniałą stronę internetową - współpraca na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm - polecamy w 100%!


Solantis Przedszkole
5/5
Firma useWeb wykonała dla naszej firmy świetną stronę internetową. Tworzenie strony, dzięki szybkiemu i stałemu kontaktowi przebiegło bardzo szybko. Wszystkie nasze pomysły zostały zrealizowane, a dzięki wiedzy i profesjonalizmowi efekt jest bardzo udany.


Paweł Mol
5/5
Firma useWeb stworzyła dla naszej firmy stronę internetową oraz zajmowała się jej administrowaniem i promowaniem. Szczerze rekomendujemy firmę jako profesjonalnego partnera, szybko i skutecznie reagującego na potrzeby zlecającego. Firma godna polecenia.


Witold Urbańczyk
5/5
Polecam firmę useWeb. Ludzie ogarnięci, rzetelni i godni zaufania. Wszystkie poprawki na stronie wprowadzane są błyskawicznie, zawsze zgodnie z projektem. Stały kontakt i profesjonalne podejście do świadczonych usług sprawia, że można na nich polegać. Jestem bardzo zadowolona. Polecam


Anna Felińska
5/5
Szybko, profesjonalnie, dobry kontakt oraz rzetelne wykonanie zlecenia... Szczerze polecam! Jacek Sitko


Wojciech Sitko
5/5
Bardzo fajny kontakt podczas całego procesu tworzenia witryny jak i po wykonanym zleceniu. Strona wykonana super i zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Spokojnie można polecać 🙂


ArchiNATI
5/5
Polecam wszystkim firmę useWeb. Profesjonalne podejście,. Szybka reakcja. Dobre pomysły i pomoc na każdym etapie tworzenia strony. Super !!! Tak trzymać.


Tomasz Błaszczak
5/5
Świetnie wykonana praca, pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z firmą. Firma naprawdę godna polecenia!


Dawid B (Dejw)
5/5
Duży plus za kontakt od samego początku do końca. + za cierpliwość 🙂 Dodatkowo sprawna realizacja, dobre wykonanie strony na podstawie wcześniej ustalonych wytycznych za rozsądne pieniądze.


Konopny Katalog
5/5
Profesjonalne podejście do tematu. Od wstępnej wyceny, przez pierwszą rozmowę telefoniczną jak ma wyglądać strona oraz podczas całego procesu budowy strony. Jestem bardzo zadowolony i z pełnym przekonaniem wystawiam useWeb 5 gwiazdek za profesjonalizm, jakość wykonania i kontakt z klientem.


Paweł Tkocz
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość. Drugi raz podejmujemy współpracę z firmą i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam!


Archi Fach
5/5
Bardzo dobry kontakt, wykonanie i poradnictwo związane z usługą, pomysł jaki miałam w głowie został dokładnie zmaterializowany tak, jak sobie wymarzyłam. Dziękuję za współpracę i polecam!


tiwaz gabinet
5/5
Prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu.


Paweł Porzuczek
5/5
Polecam firmę - profesjonalne podejście do klienta, rozumienie jego potrzeb, stały kontakt podczas realizacji projektu. Zrealizowane zlecenie zostało przygotowane na bardzo wysokim poziomie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i aktualnymi trendami na rynku.


Irena Sowa
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość. Polecamy! Zawsze można liczyć na szybką pomoc, konkretną, profesjonalną firmę!


KARNAK s.c.
5/5
Bardzo dobry kontakt z firmą. Merytorycznie również bardzo wysoki poziom. useWeb to firma, w której pracują ludzie, którym się chce. Mieliśmy problem z konwersją strony internetowej i zostało to wykonane zgodnie z oczekiwaniami. Na pewno będziemy kontynuować współpracę.


Danuta Tomecka
5/5
Pozytywne: Jakość. Jestem zadowolony z utworzonej strony internetowej. Bezproblemowa współpraca, chęć pomocy, profesjonalne podejście i wszystko na czas. Polecam.


Mateusz Cziba
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość. Polecamy! Zawsze można liczyć na szybką pomoc, konkretną, profesjonalną firmę!


KARNAK s.c.
5/5
Polecam firmę, zaangażowanie, pomysł, rzetelność, komunikacja.


Tadeusz Borecki
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość. Profesjonalizm oraz niespotykana cierpliwość; do tego jeszcze uprzejmość - całość bardzo polecam!


Bogdan Sikorski
5/5
Profesjonalna obsługa, dobre podejście do klienta, szybko i sprawnie załatwione wszystkie formalności do samego końca zlecenia. POLECAM


ANDRZEJ Kieda
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm. Otwarcie na sugestie, bezproblemowy kontakt, polecam.


Marek Radziszewski
5/5
Pełna profeska. Profesjonalna obsługa klienta, indywidualne podejście do klienta. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do załatwienia wszelkich formalności. GORĄCO POLECAM


Artur Dzierzenga
5/5
Rzetelna firma, świetny kontakt z klientem. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Polecam


Kazzy YT
5/5
Pełen profesjonalizm oraz usługi na najwyższym poziomie. Świetna i sprawna komunikacja z klientem, szybka realizacja oraz 100% spełnienie oczekiwań. Polecam z czystym sumieniem!


Agata Hejduk
5/5
Szybko, profesjonalnie i niedrogo, polecam zdecydowanie!


Sławomir Dyhdalewicz
5/5
Sprawnie działająca firma. Dobry kontakt - szybka reakcja. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy.


Zenon Koszorz
5/5
Profesjonalne podejście, super współpraca, dobry kontakt, polecam serdecznie!


Anna Krzykawska
5/5
Rzetelna firma - stronę wykonano zgodnie z ustaleniami, terminy zostały dotrzymane, a cała współpraca przebiegła bez komplikacji. Pozdrawiamy, Grupa BMT.


Przem Mofo
5/5
Polecam, pełen profesjonalizm oraz przede wszystkim bardzo dobry kontakt z klientem. Panowie do każdego podchodzą w sposób indywidualny oraz chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami 😉


Darek Jasica
5/5
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, usługa wykonana szybko i bez zarzutu.


Bartłomiej Rek
5/5
Szybka i rzetelna firma. Profesjonalne podejście do klienta oraz wykonywanej pracy. Otwarci na propozycje klienta, oraz chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, co bardzo pomaga w uzyskaniu zadowalającego rezultatu.


Wojciech Janoszka
5/5
Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Polecam


Dawid Kupny
5/5
Strona internetowa wykonana rzetelnie i zgodnie z umową 🙂


Dominik D
5/5
Profesjonalne podejście do klienta, szybki czas realizacji usługi oraz wysoka jakość wykonanej strony internetowej. Polecam.


Mariusz Krzyżowski
5/5
Bardzo miła i profesjonalna współpraca. Szybki i bezproblemowy kontakt. Usługi na wysokim poziomie. Polecam firmę 😄


Tomasz Lukosek
5/5
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą! Z czego najbardziej? Myślę, że indywidualnego podejścia do klienta oraz profesjonalizmu. Serdecznie polecam!


Michał Gruszka
5/5
Pełen profesjonalizm. Powierzony projekt został wykonany w czasie zapewnianym przez firmę. Bardzo dobry kontakt z klientem.


Dominik Lorke
5/5
W dzisiejszych czasach prostota, szybkość wykonywania usługi i konkrety to rzeczy pożądane. Te wszystkie wymienione cechy znajdzie się w useWeb. Nie trzeba było długo czekać na konkrety, a strona... właściwie blog został wykonany zgodnie z podanym terminem. Bez zbędnej grafomanii i mydlenia oczu. Polecam z czystym sumieniem!


Kamil Zemczak