...

Opinie

Opinie naszych klientów - Agencja interaktywna useWeb

Poznaj, co mówią nasi Klienci! - Sprawdź opinie

Dla naszej firmy useWeb, Wasza satysfakcja jest najważniejsza. Dlatego też chcielibyśmy podzielić się opiniami naszych Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z naszych usług. To właśnie dzięki Wam możemy nieustannie doskonalić nasze działania i spełniać Wasze oczekiwania.

71 opinii / ocena 5

5/5
Bardzo polecam firmę Useweb. Bardzo rzetelna firma, responsywna oferująca profesjonalne usługi , w pełni zaangażowana w każdy projekt. Rekomenduję do współpracy.


Agnieszka Zimoch
5/5
Chłopaki wykonali dla nas kawał dobrej roboty, przez cały okres trwania współpracy byli bardzo zaangażowani i pomocni. Serdecznie polecamy całą ekipę!


AS Serwis
5/5
Polecamy firmę useWeb. Obsługa na najwyższym poziomie, szybki kontakt i indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracujemy z useWeb od dłuższego czasu w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads oraz tworzenia nowej strony internetowej. Polecamy


Eko Instal
5/5
Polecam bardzo.Panowie z super podejściem do klijenta.Szybko i sprawnie wszystko wykonane.Polecam każdemu


Aneta Aneta
5/5
Bardzo polecam tą firmę że względu na uczciwość i super podejście do klijenta.Panowie którzy tam pracują znają się na swojej robocie.Polecam każdemu z czystym sumieniem


Marek Kwaps
5/5
Polecam serdecznie firmę useweb świetna obsługa i wykonanie strony również na wysokim poziome


govemare353 „Ozik”
5/5
Ocena dla firmy UseWeb, która zajęła się stworzeniem mojej strony internetowej - portfolio fotograficznego, jest wyjątkowo pozytywna.
Przede wszystkim, niewątpliwie warto podkreślić doskonały kontakt z zespołem UseWeb. Od samego początku projektu do jego zakończenia komunikacja była szybka, klarowna i profesjonalna. Zawsze mogłem liczyć na odpowiedzi na moje pytania oraz rzetelne informacje dotyczące postępu prac.
UseWeb zasługuje również na uznanie za elastyczność i skuteczność w reagowaniu na zmiany. W trakcie realizacji projektu pojawiły się pewne modyfikacje z mojej strony, a zespół potrafił szybko dostosować się do nowych wytycznych.
Dodatkowo, warto podkreślić profesjonalne podejście do uwag i sugestii. Zespół nie tylko akceptuje uwagi, ale także aktywnie angażuje się w ich implementację, proponując rozwiązania, które podnoszą jakość końcowego produktu.
Podsumowując, współpraca z firmą UseWeb była dla mnie nie tylko efektywna, ale również przyjemna. Już od pierwszej wiadomości Pana Szymona wiedziałem, że dobrze trafiłem. Za dokładne przeanalizowanie mojego projektu, za doskonały kontakt, za elastyczność w reagowaniu na zmiany, za profesjonalne podejście do uwag oraz za skuteczne rozwiązywanie problemów – dziękuję. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu poszukującemu prawdziwego partnera w tworzeniu profesjonalnej strony internetowej.


Maciek
5/5
Jesteście fantastyczni. Wspaniała, profesjonalna i bardzo miła współpraca. Polecam.


Cech Śląski
5/5
Polecam


Piotr Plucinski
5/5
Jestem bardzo zadowolona. Pan Michał bardzo pomocny był przez cały okres współpracy. Wszystko fajnie wytłumaczył i pokazał również jak samemu potem edytować stronę.


Oliwia Anioł
5/5
Professional work and smart communication 👍


Jan BWAP
5/5
Dobra współpraca i fajny kontakt na każdym etapie naszej współpracy! Polecamy


PODOLSKI DRUM STUDIO
5/5
Profesjonalne podejście do tematów i bardzo szybka reakcja na zmiany


Artur Nowakowski
5/5
Jestem bardzo zadowolony z otrzymanego serwisu, firma jest responsywna i zapewnia sprawny kontakt z klientem. Szczególne ukłony dla P. Michała, który opiekował się moim projektem. W Kliniewski, CEO Zeroone


Wojciech Kliniewski
5/5
Jesteśmy jako przychodnia lekarska bardzo zadowoleni z owocnej pracy useWeb przy budowie i uruchamianiu naszej strony. Szybko, sprawnie, estetycznie, logicznie. Nie było strony, jest strona. Polecamy pod każdym względem!


Klaudia Rozmuszcz
5/5
Współpraca na najwyższym poziomie. Proces optymalizacji naszej strony www poszedł wyjątkowo sprawnie. Serdecznie polecam!


Piotr Kurdek
5/5
Bardzo dobra firma, profesjonalne podejście do pracy i klienta. Polecam!


Katarzyna Gradek
5/5
Z całego serca polecam współpracę z firmą UseWeb. Miałam okazję współpracować z kilkoma firmami z branży IT i naprawdę szczerze rekomenduję - przede wszystkim szybkość działania, podejście do klienta oraz inteligentne rozwiązania, do tego miły i szybki kontakt i przystępne ceny.


Karolina Załucka
5/5
Współpracę z useWeb mamy już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Dobre usługi a przede wszystkim bardzo dobra komunikacja, polecam


Marcin Wiśnia
5/5
Właściciel firmy to niesamowicie zaangażowana i pomocna osoba. Przy tworzeniu strony uzyskaliśmy wsparcie i szereg bezcennych rad na każdym etapie współpracy. Serdecznie polecam!


PTKSH
5/5
Solidna i profesjonalna firma. Dobry kontakt w trakcie realizacji i dotrzymanie terminów - to się ceni.


Marta J.D.
5/5
Szczerze polecam współpracę z firmą useWeb i Panem Szymonem! Super kontakt i realizacja strony internetowej poświęconej korepetycjom z matematyki, które prowadzę. Panowie wspólnie z Panem Cezarym są bardzo pomocni i pomysłowi w tworzeniu nowoczesnej strony internetowej, zachęcam każdego kto jeszcze się zastanawia 🙂


Paulina Musialik
5/5
Panowie naprawdę się znają na swojej robocie! Szybko, sprawnie i z dobrymi pomysłami. Bez wciskania dodatkowych funkcji na siłę, bez marudzenia - polecam każdemu kto potrzebuje strony internetowej. W jasny sposób przekazują swoją wiedzę i są naprawdę cierpliwi. To jedna z lepszych firm z którymi kiedykolwiek pracowałam. Polecam!


Daria Skura
5/5
Profesjonalne podejście do wymagającego klienta. Projekt wykonany zgodnie z dobrymi praktykami, w tempie, profesjonalnie. Firma bardzo rzetelna, skrupulatna i reaktywna.


Tomasz Mechliński
5/5
Serdecznie polecam useWeb. Pan Szymon i Pan Michał zdecydowanie znają się na rzeczy. W trakcie kodowanie strony pojawiły się problemy z jedną wtyczką wordpressa, z której nie chciałem rezygnować. Pomimo niestandartowej funkcji Panowie rozgryźli temat i zakodowali wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jak często bywa zlecenie rozciągnęło się w czasie ale było to zrekompensowane bardzo sprawną komunikacją i brakiem owijania w bawełnę. Pomimo, że nie wiedziałem do końca czego oczekuje od swojej strony to Panowie zinterpretowali to bezbłędnie. Konkretna firma i konkretne wykonanie. Polecam!


Konrad
5/5
Szczerze i gorąco polecam. Firma zrobiła mi piękną stronę, odpowiada na wszystkie pytania, doradza. Zawsze mogę liczyć na pomoc. 😃 Polecam.


bl
5/5
super rzetelnie, super szybko, super firma


ViKing TG
5/5
Bardzo profesjonalna firma, nie tylko na rynku lokalnym ale również krajowym. Świetnie wywiązali się z realizacji założonych zaleceń oraz wykonanej pracy, przy generalnej aktualizacji naszej firmowej strony internetowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi oraz bezproblemowej współpracy. W związku z powyższym z pełną świadomością polecamy useWeb jako firmę spełniającą najwyższe standardy jakości i odpowiedzialności w zakresie świadczonych, szeroko rozumianych usług tworzenia stron internetowych.


Michałek Wzemich
5/5
Najlepsza firma tworząca strony internetowe na śląsku! Profesjonaliści w każdym calu, ludzie z pasją. Strona, którą dla mnie zrobili przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Polecam z całego serca 😉


Monika Zacher
5/5
Firma useWeb stworzyła dla nas wspaniałą stronę internetową - współpraca na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm - polecamy w 100%!


Solantis Przedszkole
5/5
Firma useWeb wykonała dla naszej firmy świetną stronę internetową. Tworzenie strony, dzięki szybkiemu i stałemu kontaktowi przebiegło bardzo szybko. Wszystkie nasze pomysły zostały zrealizowane, a dzięki wiedzy i profesjonalizmowi efekt jest bardzo udany.


Paweł Mol
5/5
Firma useWeb stworzyła dla naszej firmy stronę internetową oraz zajmowała się jej administrowaniem i promowaniem. Szczerze rekomendujemy firmę jako profesjonalnego partnera, szybko i skutecznie reagującego na potrzeby zlecającego. Firma godna polecenia.


Witold Urbańczyk
5/5
Polecam firmę useWeb. Ludzie ogarnięci, rzetelni i godni zaufania. Wszystkie poprawki na stronie wprowadzane są błyskawicznie, zawsze zgodnie z projektem. Stały kontakt i profesjonalne podejście do świadczonych usług sprawia, że można na nich polegać. Jestem bardzo zadowolona. Polecam


Anna Felińska
5/5
Szybko, profesjonalnie, dobry kontakt oraz rzetelne wykonanie zlecenia... Szczerze polecam! Jacek Sitko


Wojciech Sitko
5/5
Bardzo fajny kontakt podczas całego procesu tworzenia witryny jak i po wykonanym zleceniu. Strona wykonana super i zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Spokojnie można polecać 🙂


ArchiNATI
5/5
Polecam wszystkim firmę useWeb. Profesjonalne podejście,. Szybka reakcja. Dobre pomysły i pomoc na każdym etapie tworzenia strony. Super !!! Tak trzymać.


Tomasz Błaszczak
5/5
Świetnie wykonana praca, pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z firmą. Firma naprawdę godna polecenia!


Dawid B (Dejw)
5/5
Duży plus za kontakt od samego początku do końca. + za cierpliwość 🙂 Dodatkowo sprawna realizacja, dobre wykonanie strony na podstawie wcześniej ustalonych wytycznych za rozsądne pieniądze.


Konopny Katalog
5/5
Profesjonalne podejście do tematu. Od wstępnej wyceny, przez pierwszą rozmowę telefoniczną jak ma wyglądać strona oraz podczas całego procesu budowy strony. Jestem bardzo zadowolony i z pełnym przekonaniem wystawiam useWeb 5 gwiazdek za profesjonalizm, jakość wykonania i kontakt z klientem.


Paweł Tkocz
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość. Drugi raz podejmujemy współpracę z firmą i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam!


Archi Fach
5/5
Bardzo dobry kontakt, wykonanie i poradnictwo związane z usługą, pomysł jaki miałam w głowie został dokładnie zmaterializowany tak, jak sobie wymarzyłam. Dziękuję za współpracę i polecam!


tiwaz gabinet
5/5
Prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu.


Paweł Porzuczek
5/5
Polecam firmę - profesjonalne podejście do klienta, rozumienie jego potrzeb, stały kontakt podczas realizacji projektu. Zrealizowane zlecenie zostało przygotowane na bardzo wysokim poziomie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i aktualnymi trendami na rynku.


Irena Sowa
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość. Polecamy! Zawsze można liczyć na szybką pomoc, konkretną, profesjonalną firmę!


KARNAK s.c.
5/5
Bardzo dobry kontakt z firmą. Merytorycznie również bardzo wysoki poziom. useWeb to firma, w której pracują ludzie, którym się chce. Mieliśmy problem z konwersją strony internetowej i zostało to wykonane zgodnie z oczekiwaniami. Na pewno będziemy kontynuować współpracę.


Danuta Tomecka
5/5
Pozytywne: Jakość. Jestem zadowolony z utworzonej strony internetowej. Bezproblemowa współpraca, chęć pomocy, profesjonalne podejście i wszystko na czas. Polecam.


Mateusz Cziba
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość. Polecamy! Zawsze można liczyć na szybką pomoc, konkretną, profesjonalną firmę!


KARNAK s.c.
5/5
Polecam firmę, zaangażowanie, pomysł, rzetelność, komunikacja.


Tadeusz Borecki
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość. Profesjonalizm oraz niespotykana cierpliwość; do tego jeszcze uprzejmość - całość bardzo polecam!


Bogdan Sikorski
5/5
Profesjonalna obsługa, dobre podejście do klienta, szybko i sprawnie załatwione wszystkie formalności do samego końca zlecenia. POLECAM


ANDRZEJ Kieda
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm. Otwarcie na sugestie, bezproblemowy kontakt, polecam.


Marek Radziszewski
5/5
Pełna profeska. Profesjonalna obsługa klienta, indywidualne podejście do klienta. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do załatwienia wszelkich formalności. GORĄCO POLECAM


Artur Dzierzenga
5/5
Rzetelna firma, świetny kontakt z klientem. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Polecam


Kazzy YT
5/5
Pełen profesjonalizm oraz usługi na najwyższym poziomie. Świetna i sprawna komunikacja z klientem, szybka realizacja oraz 100% spełnienie oczekiwań. Polecam z czystym sumieniem!


Agata Hejduk
5/5
Szybko, profesjonalnie i niedrogo, polecam zdecydowanie!


Sławomir Dyhdalewicz
5/5
Sprawnie działająca firma. Dobry kontakt - szybka reakcja. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy.


Zenon Koszorz
5/5
Profesjonalne podejście, super współpraca, dobry kontakt, polecam serdecznie!


Anna Krzykawska
5/5
Rzetelna firma - stronę wykonano zgodnie z ustaleniami, terminy zostały dotrzymane, a cała współpraca przebiegła bez komplikacji. Pozdrawiamy, Grupa BMT.


Przem Mofo
5/5
Polecam, pełen profesjonalizm oraz przede wszystkim bardzo dobry kontakt z klientem. Panowie do każdego podchodzą w sposób indywidualny oraz chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami 😉


Darek Jasica
5/5
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, usługa wykonana szybko i bez zarzutu.


Bartłomiej Rek
5/5
Szybka i rzetelna firma. Profesjonalne podejście do klienta oraz wykonywanej pracy. Otwarci na propozycje klienta, oraz chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, co bardzo pomaga w uzyskaniu zadowalającego rezultatu.


Wojciech Janoszka
5/5
Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Polecam


Dawid Kupny
5/5
Strona internetowa wykonana rzetelnie i zgodnie z umową 🙂


Dominik D
5/5
Profesjonalne podejście do klienta, szybki czas realizacji usługi oraz wysoka jakość wykonanej strony internetowej. Polecam.


Mariusz Krzyżowski
5/5
Bardzo miła i profesjonalna współpraca. Szybki i bezproblemowy kontakt. Usługi na wysokim poziomie. Polecam firmę 😄


Tomasz Lukosek
5/5
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą! Z czego najbardziej? Myślę, że indywidualnego podejścia do klienta oraz profesjonalizmu. Serdecznie polecam!


Michał Gruszka
5/5
Pełen profesjonalizm. Powierzony projekt został wykonany w czasie zapewnianym przez firmę. Bardzo dobry kontakt z klientem.


Dominik Lorke
5/5
W dzisiejszych czasach prostota, szybkość wykonywania usługi i konkrety to rzeczy pożądane. Te wszystkie wymienione cechy znajdzie się w useWeb. Nie trzeba było długo czekać na konkrety, a strona... właściwie blog został wykonany zgodnie z podanym terminem. Bez zbędnej grafomanii i mydlenia oczu. Polecam z czystym sumieniem!


Kamil Zemczak