...

Sklepy internetowe

Własny sklep internetowy

Tworzymy kompleksowe e-sklepy, tak aby Twoja firma mogła rozpocząć sprzedaż w intrenecie.

Pomysł i plan

Nasz zespół bazując na szerokim doświadczeniu, pomoże w stworzeniu idealnego planu dopasowanego do Państwa potrzeb. Dobry plan, dobór odpowiednich narzędzi i głowa pełna pomysłów stworzą solidne podwaliny pod rozwój dalszej współpracy. Na swoim pokładzie posiadamy doświadczonego grafika, programistów, pozycjonera i specjalistę do spraw UX (całość wrażeń, jakich doświadcza użytkownik podczas korzystania z produktu). Sprawimy, że sklep internetowy zacznie pracować  na Państwa sukces w biznesie i intrenecie.

Realizacja

Po etapie opracowania planu działania nadejdzie czas na realizację zlecenia. W czasie tworzenia esklepu będziemy na bieżąco informować o postępach, dzięki temu klient ma realny wpływ na wygląd swojego nowego sklepu w internecie. Całość rozpoczniemy od stworzenia projektu (makiety) sklepu. Błyskawicznie reagujemy na sugestie i zmiany w projekcie. Całość realizacji przypieczętujemy zaprogramowaniem gotowej strony internetowej. 

Wdrożenie

Nasza firma zajmie się przygotowaniem środowiska dla nowego e-sklepu. Dostosujemy Państwa serwer i domenę pod szybkie działanie sklepu internetowego. W cenę wliczone jest zainstalowanie witryny. Dzięki dopasowanemu do potrzeb systemowi CMS, można w łatwy sposób wprowadzać zmiany. Dodawanie produktów, podmiana zdjęć, lub tekstu nie będzie stanowić problemu. Na życzenie klienta, dostarczamy instrukcję obsługi (edycji strony). Zapewniamy darmowe wsparcie telefoniczne lub mailowe i gwarancje poprawnego działania sklepu.

Co wchodzi w skład sklepu internetowego?

Indywidualny projekt graficzny

Gwarantujemy unikalność wyglądu sklepu internetowego, który kreuje odpowiedni wizerunek firmy w Internecie. My zajmiemy się projektowaniem, jednocześnie doradzając co będzie dla Ciebie najlepsze, a Ty oglądasz propozycje, akceptujesz bądź nanosisz swoje uwagi. Wspólnie wypracujemy właściwą wizję e-sklepu.

Prosta obsługa sklepu - System CMS

Tworzone sklepy internetowe posiadają intuicyjny i łatwy w obsłudze panel administracyjny, który pozwala na samodzielną edycję produktów, kategorii i treści bez znajomości programowania.

Wygląd mobilny - responsywność

Dopasowujemy wygląd i układ sklepu internetowego do rozdzielczości każdego urządzenia, np. telefonów i tabletów. Dbamy o dostosowanie witryny do prawidłowego wyświetlania na wszystkich najnowszych przeglądarkach internetowych.

Optymalizacja sklepu pod Google

Projektując sklep internetowy używamy dobrych praktyk wspomagających pozycjonowanie oraz utrzymujemy należytą czystość kodu. Pozostań widoczny w Internecie. Zaplanowane działania zespołu useWeb pozwalają na osiągnięcie wyższych wyników w rankingu wyszukiwania Google.

Integracja z Social Media

Warto zaistnieć w sieci! Zintegrujemy Twój sklep internetowy z popularnymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na poszerzenie grona Twoich odbiorców!

Pełne wsparcie techniczne

Zapewniamy pełną pomoc merytoryczną w trakcie procesu tworzenia strony internetowej oraz po zakończeniu realizacji zlecenia. Organizujemy szkolenia dotyczące obsługi panelu administracyjnego, który umożliwia Ci wprowadzanie zmian na e-sklepie. W razie potrzeby zajmujemy się przygotowaniem pliku z „instrukcją obsługi – krok po kroku”.

Integracja z operatorem logistycznym

Integracja z operatorem płatności

Ile kosztuje sklep internetowy?

Koszt sklepu internetowego zależny jest od wymagań jakie się przed nią stawia. Cena może wahać się od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nasza firma dokonuje darmowej wyceny na podstawie zebranych informacji. Starannie dobieramy komponenty sklepu w zależności od zapotrzebowania klienta. Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Skontaktuj się z nami
Do powierzonych projektów podchodzimy wielowymiarowo, stosując sprawdzone rozwiązania.