...

Jak działamy

Prosty i efektywny proces tworzenia.

Wypracowany przez nas proces realizacji zlecenia pozwala na kompleksową i satysfakcjonującą obsługę naszych klientów.
Nasze witryny internetowe są szyte na miarę.

01. Pomysł

Wspólnie wypracujemy prawidłową koncepcję projektu.

02. Plan

Przedstawimy plan działania na czas realizacji projektu. Szczegółowo zaplanujemy każdy krok.

03. Realizacja

Na bieżąco będziemy informować o przebiegu realizacji Państwa projektu.

04. Wdrożenie

Po wykonaniu zlecenia pomożemy w nauce obsługi gotowego produktu.

Pytania i odpowiedzi dotyczące stron internetowych

Strony internetowe wycenianie są indywidulanie, na podstawie wymagań naszych Klientów. Cena uzależniona jest m.in. od liczby podstron czy złożoności wymaganych funkcjonalności. Oferujemy różne warianty stron www – cena witryny internetowej może wahać się od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nasza firma dokonuje darmowej wyceny. Starannie dobieramy komponenty witryny w zależności od zapotrzebowania kontrahenta, tak aby unikać zbędnych i dodatkowych kosztów, zachowując przy tym najwyższe standardy jakościowe. Nasza oferta tworzenie stron internetowych jest mocno elastyczna, gdyż spełnia oczekiwania nie tylko lokalnych  firm, ale także międzynarodowych przedsiębiorców i korporacji.

Czas utworzenia strony internetowej Katowice naturalnie uzależniony jest od złożoności danego projektu. Standardowo przyjmuje się czas do 3 tygodni.  Warto zaznaczyć, iż nasza agencja interaktywna to zespół specjalistów pracujących nad Twoją stroną internetową. Przygotowanie projektu graficznego, utworzenie na jego podstawie responsywnej strony internetowej (dostosowanej do urządzeń mobilnych), konsultacje z Kontrahentem, optymalizacja pod kątem SEO (pozycjonowanie) oraz konfiguracje i instalacja na wskazanym serwerze strony internetowej jest czasochłonne. Do swojej pracy podchodzimy w sposób rzetelny, dlatego niezbędny jest czas do wykonania profesjonalnej strony internetowej.

Koszt wykonania sklepu internetowego zależy od wymagań Klienta (liczby podstron, funkcjonalności).  Cena może wahać się od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nasza firma dokonuje darmowej wyceny na podstawie zebranych informacji. 

Koszt pozycjonowania strony internetowej jest uzależniony od wielu czynników, takich jak: konkurencja, branża, obecna sytuacja Państwa witryny. Nasza firma dokonuje darmowej analizy strony internetowej oraz konkurencji i na podstawie zebranych informacji przedstawiamy niezobowiązującą ofertę cenową pozycjonowania wraz ze szczegółami. 

Współpracę rozpoczynamy z dniem ustalenia wszystkich szczegółów, akceptacji Klienta i pobrania zaliczki. Następnie od razu przystępujemy do pracy. W ciągu pierwszych dni roboczych przygotowujemy projekt graficzny strony internetowej, pozostając w stałym kontakcie z Klientem – nasi Kontrahenci mają realny wpływ na wygląd tworzonej witryny. W kolejnym etapie, po pełnej akceptacji projektu i naniesieniu ewentualnych poprawek, przechodzimy do uruchomienia systemu CMS oraz utworzenia strony tak aby Klient miał wgląd do wersji roboczej witryny. Dzięki temu można testować i wprowadzać ewentualne zmiany na “żywym organizmie”.  Po pełnej akceptacji przechodzimy do wprowadzania ostatnich konfiguracji i instalacji strony internetowej na wskazanym serwerze. Udzielamy darmowego szkolenia oraz w razie potrzeby, przygotowujemy instrukcję obsługi (.pdf). Po zakończonej realizacji strony internetowej można kontaktować się z nami w razie jakichkolwiek pytań – chętnie udzielamy odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące obsługi stron www, optymalizacji SEO czy pozycjonowania. 

Wybierając naszą ofertę tworzenie stron internetowych możesz być pewien, że zostaniesz potraktowany indywidualnie – wspólna rozmowa pozwoli określić Twoje potrzeby i dopasować odpowiednie rozwiązania. Chętnie doradzamy i dzielimy się nabytym doświadczeniem, a nasi pracownicy wykazują się kreatywnością oraz zaangażowaniem w każdy realizowany projekt, niezależnie od jego wielkości czy specyfikacji.

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja!  Pozytywne opinie Google świadczą o tym, iż do współpracy podchodzimy w sposób rzetelny i profesjonalny, a na pierwszym miejscu stawiamy ciągły kontakt z naszymi Kontrahentami.  Obszar naszego działania nie ogranicza się tylko do Rudy Śląskiej, gdyż działamy na terenie całego województwa śląskiego, całym obszarze Polski oraz poza granicami kraju. 

Zadowolenie naszych Klientów daje nam satysfakcję, co pozytywnie wpływa na motywację i chęć rozwoju naszej firmy. 

Do powierzonych projektów podchodzimy wielowymiarowo, stosując sprawdzone rozwiązania.
Porozmawiajmy telefonicznie, mailowo bądź umówmy się na spotkanie!

Wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju firmy w internecie.

Dostarczamy w pełni kompleksowe rozwiązania webowe. Strony www, sklepy internetowe, aplikacje mobilne i webowe.
Działamy na Śląsku i w całej Polsce.

Przykładowe realizacje