...

Jak działamy

O nas - Agencja interaktywna useWeb - Poznaj useWeb

Zrób krok do światła
z useWeb!

Zrób krok do światła
z useWeb!

Witaj w UseWeb, Twojej zaufanej agencji internetowej.
Z UseWeb, Twój biznes wychodzi z cienia – Zacznij być widoczny!
UseWeb to zespół specjalistów z szerokim spektrum kompetencji, łączący wiedzę z różnych dziedzin: od tworzenia stron www, poprzez e-commerce, po zaawansowane rozwiązania SEO. Podobnie jak świetlik, rozjaśniamy ciemności, pokazując jasną ścieżkę do sukcesu online dla naszych klientów.

Jak działamy - Agencja interaktywna useWeb - Poznaj naszą Metodologię Działania

Niech Twoja marka zabłyśnie w sieci!

Niech Twoja marka zabłyśnie w sieci!

Wypracowany przez nas proces realizacji zlecenia pozwala na kompleksową i satysfakcjonującą obsługę naszych klientów.
Nasze witryny internetowe są szyte na miarę.

01. Pomysł
Wspólnie wypracujemy prawidłową koncepcję projektu.
02. Plan
Przedstawimy plan działania na czas realizacji projektu. Szczegółowo zaplanujemy każdy krok.
03. Realizacja
Na bieżąco będziemy informować o przebiegu realizacji Państwa projektu.
04. Wdrożenie
Po wykonaniu zlecenia pomożemy w nauce obsługi gotowego produktu.
Agencja interaktywna useWeb

Zaufali nam i naszemu procesowi

Nasz proces tworzenia jest prosty i efektywny, ponieważ skupia się na szczegółowej analizie potrzeb klienta oraz na planowaniu każdego kroku realizacji projektu. W pierwszej kolejności przeprowadzamy wstępną rozmowę, aby poznać oczekiwania klienta oraz wypracować wspólną koncepcję projektu. Następnie przygotowujemy plan działania, który obejmuje wszystkie etapy realizacji projektu, od projektowania do wdrożenia.

Podczas realizacji projektu, na bieżąco informujemy klienta o postępach prac, dzięki czemu ma on pełną kontrolę nad projektem. Dbamy o to, by projekt został zrealizowany zgodnie z planem i w wyznaczonym terminie.

Po zakończeniu projektu, pomagamy naszym Klientom w nauce obsługi gotowego produktu, dzięki czemu jest on w stanie samodzielnie z niego korzystać. Nasze witryny internetowe są szyte na miarę, dlatego zawsze dostarczamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Agencja interaktywna useWeb

Jak dokładnie działamy?

01.Pomysł

Pomysł jest pierwszym i bardzo ważnym krokiem w procesie tworzenia projektu. Jest to faza kreatywna, w której wypracowywane są podstawowe założenia projektu oraz określany jest jego cel i zakres. W tej fazie ważne jest, aby poznać potrzeby i oczekiwania Klienta, a także uwzględnić jego wymagania i ograniczenia.

Wspólnie z Klientem analizujemy rynek oraz konkurencję, aby zrozumieć jakie rozwiązania są już dostępne i jakie są potrzeby rynku. W trakcie tego procesu, przeprowadzamy również analizę, aby poznać grupy docelowe i lepiej zrozumieć ich potrzeby.

Następnie, bazując na zebranych informacjach, wspólnie z Klientem konstruujemy koncepcję projektu, która będzie odpowiadała na potrzeby rynku oraz spełniała wymagania. W tej fazie, przygotowujemy także propozycję rozwiązania, która zostanie przedstawiona naszemu Klientowi do akceptacji.

Wypracowanie prawidłowej koncepcji projektu jest kluczowe dla jego sukcesu. Dlatego też, współpracując z Klientem, przykładamy dużą wagę do tej fazy procesu tworzenia, aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy.

02. Plan

Planowanie jest kolejnym ważnym krokiem w procesie tworzenia projektu. Po wypracowaniu prawidłowej koncepcji projektu, należy dokładnie zaplanować poszczególne etapy jego realizacji.

W tym celu, przedstawiamy Klientowi plan działania, który zawiera szczegółowy opis poszczególnych etapów projektu oraz ewentualnie ich harmonogram. Plan ten zawiera również informacje dotyczące zasobów, jakie będą potrzebne do jego realizacji, takie jak: czas, budżet itp.

Szczegółowe planowanie pozwala na lepsze zarządzanie projektem i jego realizacją, dlatego też każdy krok projektu jest dokładnie zaplanowany. Dzięki temu, jesteśmy w stanie określić potencjalne ryzyka i problemy, które mogą pojawić się w trakcie realizacji projektu oraz znaleźć odpowiednie rozwiązania na ich uniknięcie lub rozwiązanie.

Planowanie pozwala również na skuteczne zarządzanie czasem i zasobami oraz zwiększa efektywność realizacji projektu. Wszystko to przyczynia się do tego, że projekt jest realizowany zgodnie z planem, a Klient otrzymuje produkt, który spełnia jego oczekiwani

03. Realizacja

Realizacja projektu to etap, w którym zaplanowane działania zaczynają być wdrażane w życie. Jest to kluczowy etap procesu tworzenia, ponieważ to właśnie w trakcie jego trwania powstaje ostateczny produkt, który będzie przedstawiony Klientowi.

Aby realizacja projektu przebiegała pomyślnie, ważne jest aby klient miał ciągły dostęp do informacji dotyczących postępu prac. Dlatego też, na bieżąco będziemy informować o przebiegu realizacji projektu.

Informowanie Klienta na bieżąco pozwala na szybką reakcję na ewentualne problemy lub zmiany, które mogą pojawić się w trakcie realizacji projektu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie szybko reagować i dostosowywać się do potrzeb klienta, co przyczynia się do tego, że projekt jest realizowany zgodnie z planem i spełnia oczekiwania klienta.

Regularne informowanie pozwala również na kontrolowanie czasu, co przyczynia się do tego, że projekt jest realizowany zgodnie z planem i budżetem. Regularna wymiana informacji z zespołem projektowym pozwala na wymianę informacji i rozwiązanie ewentualnych problemów, które mogą pojawić się w trakcie realizacji projektu.

04. Wdrożenie

Wdrożenie to etap, w którym gotowy produkt jest przekazywany Klientowi i jest on przygotowywany do użytku. Jest to ważny etap procesu tworzenia, ponieważ pozwala na zapewnienie klientowi pełnej funkcjonalności i możliwości korzystania z produktu.

Po wykonaniu zlecenia, pomożemy w nauce obsługi gotowego produktu. Możemy przeprowadzić szkolenie dla klienta, w którym przedstawimy wszystkie funkcjonalności produktu oraz pokażemy jak go używać. Na życzenie przygotowujemy także instrukcje obsługi (.pdf).

Nasze szkolenia są dostosowane do potrzeb Klienta, przeprowadzamy je w sposób zdalny. Dzięki temu Klient będzie mógł swobodnie korzystać z produktu i w pełni wykorzystać jego możliwości.

Oprócz szkoleń, możemy również zapewnić Klientowi dostęp do wsparcia technicznego, w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów. Dzięki temu, Klient będzie miał pewność, że w razie potrzeby, będzie mógł skorzystać z pomocy specjalistów.

Wdrożenie to również etap, w którym monitorujemy działanie produktu i jego przyjęcie przez użytkowników. Możemy wprowadzić ewentualne korekty i udoskonalać produkt w oparciu o opinie i sugestie klientów.

Agencja interaktywna useWeb

Pytania i odpowiedzi dotyczące stron internetowych

Do powierzonych projektów podchodzimy wielowymiarowo, stosując sprawdzone rozwiązania.
Porozmawiajmy telefonicznie, mailowo bądź umówmy się na spotkanie!

Ile kosztuje strona internetowa?

Strony internetowe wycenianie są indywidulanie, na podstawie wymagań naszych Klientów. Cena uzależniona jest m.in. od liczby podstron czy złożoności wymaganych funkcjonalności. Oferujemy różne warianty stron www – cena witryny internetowej może wahać się od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nasza firma dokonuje darmowej wyceny. Starannie dobieramy komponenty witryny w zależności od zapotrzebowania kontrahenta, tak aby unikać zbędnych i dodatkowych kosztów, zachowując przy tym najwyższe standardy jakościowe. Nasza oferta tworzenie stron internetowych  jest mocno elastyczna, gdyż spełnia oczekiwania nie tylko lokalnych  firm, ale także międzynarodowych przedsiębiorców i korporacji.

Ile czasu zajmuje utworzenie strony internetowej?

Czas utworzenia strony internetowej Katowice naturalnie uzależniony jest od złożoności danego projektu. Standardowo przyjmuje się czas do 3 tygodni.  Warto zaznaczyć, iż nasza agencja interaktywna to zespół specjalistów pracujących nad Twoją stroną internetową. Przygotowanie projektu graficznego, utworzenie na jego podstawie responsywnej strony internetowej (dostosowanej do urządzeń mobilnych), konsultacje z Kontrahentem, optymalizacja pod kątem SEO (pozycjonowanie) oraz konfiguracje i instalacja na wskazanym serwerze strony internetowej jest czasochłonne. Do swojej pracy podchodzimy w sposób rzetelny, dlatego niezbędny jest czas do wykonania profesjonalnej strony internetowej.

Ile kosztuje wykonanie sklepu internetowego?

Koszt wykonania sklepu internetowego zależy od wymagań Klienta (liczby podstron, funkcjonalności).  Cena może wahać się od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nasza firma dokonuje darmowej wyceny na podstawie zebranych informacji.

Ile kosztuje skuteczne pozycjonowanie strony internetowej?

Koszt pozycjonowania strony internetowej jest uzależniony od wielu czynników, takich jak: konkurencja, branża, obecna sytuacja Państwa witryny. Nasza firma dokonuje darmowej analizy strony internetowej oraz konkurencji i na podstawie zebranych informacji przedstawiamy niezobowiązującą ofertę cenową pozycjonowania wraz ze szczegółami.

Strony internetowe - jak wygląda proces tworzenia?

Współpracę rozpoczynamy z dniem ustalenia wszystkich szczegółów, akceptacji Klienta i pobrania zaliczki. Następnie od razu przystępujemy do pracy. W ciągu pierwszych dni roboczych przygotowujemy projekt graficzny strony internetowej, pozostając w stałym kontakcie z Klientem – nasi Kontrahenci mają realny wpływ na wygląd tworzonej witryny. W kolejnym etapie, po pełnej akceptacji projektu i naniesieniu ewentualnych poprawek, przechodzimy do uruchomienia systemu CMS oraz utworzenia strony tak aby Klient miał wgląd do wersji roboczej witryny. Dzięki temu można testować i wprowadzać ewentualne zmiany na “żywym organizmie”.  Po pełnej akceptacji przechodzimy do wprowadzania ostatnich konfiguracji i instalacji strony internetowej na wskazanym serwerze. Udzielamy darmowego szkolenia oraz w razie potrzeby, przygotowujemy instrukcję obsługi (.pdf). Po zakończonej realizacji strony internetowej można kontaktować się z nami w razie jakichkolwiek pytań – chętnie udzielamy odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące obsługi stron www, optymalizacji SEO czy pozycjonowania. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wybierając naszą ofertę tworzenie stron internetowych możesz być pewien, że zostaniesz potraktowany indywidualnie – wspólna rozmowa pozwoli określić Twoje potrzeby i dopasować odpowiednie rozwiązania. Chętnie doradzamy i dzielimy się nabytym doświadczeniem, a nasi pracownicy wykazują się kreatywnością oraz zaangażowaniem w każdy realizowany projekt, niezależnie od jego wielkości czy specyfikacji.

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja!  Pozytywne opinie Google świadczą o tym, iż do współpracy podchodzimy w sposób rzetelny i profesjonalny, a na pierwszym miejscu stawiamy ciągły kontakt z naszymi Kontrahentami.  Obszar naszego działania nie ogranicza się tylko do Rudy Śląskiej, gdyż działamy na terenie całego województwa śląskiego, całym obszarze Polski oraz poza granicami kraju. 

Zadowolenie naszych Klientów daje nam satysfakcję, co pozytywnie wpływa na motywację i chęć rozwoju naszej firmy.

Agencja interaktywna useWeb

Wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju firmy w internecie.

Dostarczamy w pełni kompleksowe rozwiązania webowe. Strony www, sklepy internetowe,
aplikacje mobilne i webowe. Działamy na Śląsku i w całej Polsce.