...

Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych

Tworzymy unikalne strony internetowe tak, aby Twoja firma pozytywnie zaistniała w sieci oraz mogła utrzymywać silną pozycję na rynku.

Pomysł i plan

Nasz zespół, bazując na szerokim doświadczeniu, pomoże w stworzeniu idealnego planu dopasowanego do Państwa potrzeb. Dobry plan, dobór odpowiednich narzędzi i głowa pełna pomysłów stworzą solidne podwaliny pod rozwój dalszej współpracy. Na swoim pokładzie posiadamy doświadczonego grafika, programistów, pozycjonera i specjalistę do spraw UX (całość wrażeń, jakich doświadcza użytkownik podczas korzystania z produktu). Sprawimy, że strona internetowa zacznie pracować  na Państwa sukces w biznesie i Internecie.

Realizacja

Po opracowaniu planu działania nadejdzie czas na realizację zlecenia. W czasie tworzenia strony internetowej będziemy na bieżąco informować o postępach, dzięki czemu klient ma realny wpływ na wygląd swojej nowej strony www. Całość rozpoczniemy od stworzenia projektu (makiety) strony internetowej. Błyskawicznie reagujemy na sugestie i zmiany w projekcie. Całość realizacji przypieczętujemy zaprogramowaniem gotowej strony internetowej. 

Wdrożenie

Nasza firma zajmie się przygotowaniem środowiska dla nowej strony www. Dostosujemy Państwa serwer i domenę pod szybkie działanie strony internetowej. W cenę wliczone jest zainstalowanie witryny. Dzięki dopasowanemu do potrzeb systemowi CMS, można w łatwy sposób wprowadzać zmiany. Podmiana zdjęć lub tekstu nie będzie stanowić problemu. Na życzenie klienta dostarczamy instrukcję obsługi (edycji strony). Zapewniamy darmowe wsparcie telefoniczne lub mailowe i gwarancję poprawnego działania nowej strony internetowej.

Co wchodzi w skład stron internetowych?

Indywidualny projekt graficzny

Gwarantuje unikalność wyglądu strony www, który kreuje odpowiedni wizerunek firmy w Internecie. My zajmujemy się projektowaniem, jednocześnie doradzając, co będzie dla Ciebie najlepsze, a Ty oglądasz propozycje, akceptujesz bądź nanosisz swoje uwagi. Wspólnie wypracujemy właściwą wizję strony internetowej.

Łatwa edycja treści - System CMS

Tworzone strony internetowe posiadają intuicyjny i łatwy w obsłudze panel administracyjny, który pozwala na samodzielną edycję treści bez znajomości programowania.

Wygląd mobilny - responsywność

Dopasowujemy wygląd i układ strony internetowej do rozdzielczości każdego urządzenia, np. telefonów i tabletów. Dbamy o dostosowanie witryny do prawidłowego wyświetlania na wszystkich najnowszych przeglądarkach internetowych.

Optymalizacja strony pod Google

Projektując strony www, używamy dobrych praktyk wspomagających pozycjonowanie oraz utrzymujemy należytą czystość kodu. Pozostań widoczny w Internecie. Zaplanowane działania zespołu useWeb pozwalają na osiągnięcie wyższych wyników w rankingu wyszukiwania Google.

Integracja z Social Media

Warto zaistnieć w sieci! Zintegrujemy Twoją stronę internetową z popularnymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na poszerzenie grona Twoich odbiorców!

Pełne wsparcie techniczne

Zapewniamy pełną pomoc merytoryczną w trakcie procesu tworzenia strony internetowej oraz po zakończeniu realizacji zlecenia. Organizujemy szkolenia dotyczące obsługi panelu administracyjnego, który umożliwia Ci wprowadzanie zmian na stronie internetowej. W razie potrzeby zajmujemy się przygotowaniem pliku z „instrukcją obsługi – krok po kroku”.

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt strony internetowej zależny jest od wymagań zamawiającego. Cena witryny internetowej może wahać się od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nasza firma dokonuje darmowej wyceny na podstawie zebranych informacji. Starannie dobieramy komponenty strony w zależności od zapotrzebowania klienta. Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Skontaktuj się z nami
Do powierzonych projektów podchodzimy wielowymiarowo, stosując sprawdzone rozwiązania.
Call Now Button