...

Prowadzenie Social Media

Prowadzenie Social Mediów

Pomysł i plan

Social Media dają naprawdę duże możliwości rozwoju i sprawiają, iż można zyskać nowych klientów. Oczywiście nie jest to takie łatwe i wymaga wiedzy oraz realnych umiejętności, które my możemy Wam zagwarantować. Efekt takich działań pozwoli znacznie zwiększyć zasięgi Twojej firmy.

Realizacja

Obsługa Social Mediów jest przez nas prowadzona z maksymalną regularnością. Oczywiście na początek powinniście określić grupę swoich potencjalnych klientów, następnie wspólnie ustalimy plan i strategię działania, a więc wybierzemy pomysł na kanał, kontent, sposób wyróżnienia się, ale też czas, kiedy chcecie publikować treści. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że systematyczne, konsekwentne działanie i właściwe treści są kluczem do osiągnięcia dużego sukcesu. Właśnie w tym przypadku warto skorzystać z profesjonalnych usług naszej firmy.

Wdrożenie

Wszystkie treści, które prezentujecie w Social Mediach muszą być ciekawe i przemyślane. Na szczęście media społecznościowe dają Wam duże możliwości, spośród których można wybierać. Wspólnie ustalimy plan działania. Możemy wykorzystać live, karuzele czy slideshow. Wszystko, co publikujemy w Waszym imieniu musi być atrakcyjne wizualnie, zatem żadna treść czy grafika nie będą przypadkowe. Tworząc kontent stawiamy także na różnorodność.

Co wchodzi w skład obsługi Social Mediów?

Zadbamy o kontent

Wszystkie treści, które prezentujecie w Social Mediach muszą być ciekawe i przemyślane. Wszystko, co publikujemy w Waszym imieniu musi być atrakcyjne wizualnie, zatem żadna treść czy grafika nie będą przypadkowe. Tworząc kontent stawiamy na różnorodność.

Prowadzenie fanpage

Stosujemy zasadę publikacji treści 70-20-10: 70% własnych treści, 20% udostępnień i poleceń, a 10% materiałów sprzedażowych. W ten sposób staniecie się bardziej konkurencyjni, zaś Wasza oferta będzie przyciągać klientów.

Analiza

Obserwowanie i analizowanie postępów oraz wyciąganie wniosków z statystyk to kolejny ważny element w osiągnięciu rozpoznawalności.  Następnie na ich podstawie konieczna jest weryfikacja strategii. Efektywność postów, polubienia czy zasięgi strony trzeba monitorować i tworzyć spójny kontent przy prowadzeniu Social Media.

Optymalizacja pod odbiorców

Tworząc kontent stawiamy na różnorodność. Wykorzystujemy również real time marketing przy prowadzeniu Fanpage. Jednak, aby osiągnąć najbardziej satysfakcjonujący efekt, określamy także odpowiednio grupę docelową na podstawie wcześniejszej analizy.

Jednolite działania na różnych Social Mediach

Warto zaistnieć w sieci! Działamy na wielu popularnych serwisach społecznościowych, pozwoli to na poszerzenie grona Twoich odbiorców!

Stworzenie biogramu

To właśnie biogram można określić mianem wizytówki. Muszą się w nim znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat działalności. Do tego ważne jest ustalenie hasła marki czy brandowych hashtagów. A to wszystko powinno być wizualnie dopracowane. I my o to zadbamy!

Ile kosztuje obsługa Social Mediów?

Koszt obsługi social mediów zależny jest od częstotliwości wstawiania postów, ilości treści i czasu poświęconego na analizę. Cena może wahać się od dwustu do kilku tysięcy złotych. Nasza firma dokonuje darmowej wyceny na podstawie zebranych informacji. Starannie dobieramy odpowiednie rozwiązania w zależności od zapotrzebowania Klienta. Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Skontaktuj się z nami
Do powierzonych projektów podchodzimy wielowymiarowo, stosując sprawdzone rozwiązania.
Call Now Button