...

Prowadzenie Kampanii Reklamowej Google Ads

Prowadzenie Kampanii Google Ads

Kampania Google Ads

Reklama jest dźwignią biznesu, pozwala dotrzeć do wielu klientów i to fakt niezaprzeczalny. Jednak w XXI wieku nie wystarczy już tylko zwykła reklama, trzeba także pokazać się w Internecie i do tego celu niezbędna jest kampania Google Ads. Co warto wiedzieć o kampanii Google Ads i dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? 

Kampania reklamowa Google Ads stworzona do Twoich potrzeb

Po etapie opracowania planu działania i analizie słów kluczowych nadejdzie czas na realizację zlecenia. Samodzielne konfigurowanie reklam jest czasochłonne i w efekcie o wiele bardziej kosztowne niż zdecydowanie się na pomoc naszej agencji. Skorzystaj z darmowej wyceny!

Optymalizacja kampanii Google Ads

Dzięki odpowiednio przeprowadzonej kampanii reklamowej Google Ads możecie naprawdę dobrze wykorzystać swój budżet, ale też zainteresować grono potencjalnych odbiorców. Przede wszystkim zostaną wyeliminowane przypadkowe kliknięcia, zaś wskaźnik CTR wzrośnie. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku dopasowanie słów kluczowych, a więc to dopasowanie powinno być maksymalnie ścisłe. Zatem reklama będzie wyświetlać się tylko tym klientom, którzy szukają konkretnych produktów czy usług. Niech Twój biznes stanie się widoczny dla nowych klientów!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy doświadczonym zespołem

Dokładnie analizujemy to, jak powinna  wyglądać reklama, decydujemy też o ich formie. Ustalamy czas trwania kampanii, miejsca, budżet oraz urządzenia, na których będą wyświetlać się reklamy. 

Posiadamy specjalistyczną wiedzę

Analizujemy różne branże, aktualny popyt na produkty i usługi w sieci. Dobierzemy odpowiednie frazy pod względem kosztów oraz popularności. Na bieżąco kontrolujemy i optymalizujemy kampanie reklamowe. Na bazie dostępnych informacji i zebranych statystyk szukamy jeszcze skuteczniejszych rozwiązań.

Działania zawsze konsultujemy z klientem

Gwarantujemy unikalność kampanii reklamowej, która kreuje odpowiedni wizerunek firmy w Internecie. My zajmiemy się obsługą kampanii, jednocześnie doradzając co będzie dla Ciebie najlepsze, Ty oglądasz propozycje, akceptujesz bądź nanosisz swoje uwagi. Wspólnie wypracujemy właściwą wizję kampanii.

Rozszerzenia reklam w kampaniach reklamowych Google

Zyskujesz dodatkowe możliwości promocji, ale też zdobędziesz większą liczbę klientów i ich zainteresowanie. Uzyskasz również dodatkową przestrzeń dla treści i linków, a dzięki temu reklama będzie bardziej widoczna i dużo skuteczniejsza.

Kampania reklamowa na serwisach partnerskich

Tworzenie reklam Google w sieci wyszukiwania, na YouTube oraz serwisach partnerskich

Optymalizacja strony pod kampanię reklamową

Jeżeli Twoja firma oferuje kilka usług, to oczywiście klient po kliknięciu w reklamę musi być od razu przeniesiony na daną podstronę, co przełoży się na zwiększoną liczbę konwersji. Kolejnym aspektem jest szybkość wczytywania witryny, ale też wezwania do działania. Aby zmaksymalizować wyniki nasi specjaliści odpowiednio przygotowują strony docelowe, na które ma natrafić potencjalny Klient.

Ile kosztuje kampania reklamowa Google Ads?

Koszt kampanii zależny jest od wymagań jakie się przed nią stawia. Cena może wahać się od stu pięćdziesięciu do kilku tysięcy złotych. Nasza firma dokonuje darmowej wyceny na podstawie zebranych informacji. Starannie dobieramy plan finansowy oraz działania w zależności od potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Skontaktuj się z nami
Do powierzonych projektów podchodzimy wielowymiarowo, stosując sprawdzone rozwiązania.
Call Now Button