...

Usługi

Kompleksowe usługi w branży internetowej

Strona internetowa

Działamy w branży od kilku lat, a tworzenie stron internetowych to nasza pasja. Świadczymy wszystkie usługi związane z tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Nasze strony www wykonane są w pełni responsywnie (RWD), co pozwala na dopasowanie strony do wszystkich rodzajów urządzeń: komputera, smartfona i tabletu. Przykładamy wszelkich starań do optymalizacji projektowanej strony pod kątem zajęcia jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarki Google. Wykonywane przez nas strony www posiadają intuicyjny panel zarządzania i możliwość samodzielnej edycji. 

Sklep internetowy

Własny sklep internetowy to narzędzie, które pozwala na szybki i niezależny rozwój małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Tworząc nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy (esklep), stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność, łatwość obsługi i optymalizację pod kątem wyświetlania się sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania Google. Wykonane przez nas sklepy posiadają łatwe w obsłudze zaplecze administracyjne i możliwość samodzielnej edycji. Udostępniamy szeroki wachlarz modułów rozbudowujących sklep internetowy, które pozwolą zwiększyć przychód.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych to zestaw skutecznie zaplanowanych, celowych akcji marketingowych, które za zadanie mają podniesienie strony www do jak najwyższych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania w google.pl. Rozwiązanie zwiększa ruch użytkowników na witrynie, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży bądź spotęgowanie zainteresowania usługami.  Nasza firma przedstawi Państwu szczegółowy plan poprawienia wyświetlania strony www na liście wyszukiwarki Google. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron www, portali branżowych, sklepów i forów internetowych. Ile kosztuje pozycjonowanie – ceny zależą od ilości konkurencji i wielkości rynku docelowego. 

Kampanie reklamowe Google Ads

Każdy z Was powinien skorzystać z usług naszego doświadczonego zespołu, który przygotuje odpowiednio skonstruowaną kampanię Google Ads. Gwarantujemy najlepsze efekty. Zachowacie też kontrolę nad tym, co dzieje się z Waszą stroną. Wszystkie działania będziemy z Wami skonsultować. Chętnie odpowiemy na pytania, czy rozwiejemy Wasze wątpliwości. Już po krótkim czasie zauważycie efekty, zatem nie warto czekać, lecz warto skontaktować się z nami już dziś. Dzięki temu efekt kampanii reklamowej Google Ads przerośnie Wasze oczekiwania.       

Prowadzenie Social Media

Wszystkie treści, które będą prezentowane w Social Mediach muszą być ciekawe i przemyślane. Wszystko, co publikujemy w Waszym imieniu musi być atrakcyjne wizualnie, zatem żadna treść czy grafika nie będą przypadkowe. Tworząc kontent stawiamy także na różnorodność. Wykorzystujemy real time marketing przy prowadzeniu Fanpage. Jednak, aby osiągnąć najbardziej satysfakcjonujący efekt, określimy odpowiednio grupę docelową. Niezwykle ważna jest analiza, wyciąganie wniosków, a nawet w konieczności weryfikacja strategii. Efektywność postów, polubienia czy zasięgi strony trzeba monitorować i tworzyć spójny kontent przy prowadzeniu Social Media.

Projektowanie graficzne

Poza tworzeniem stron internetowych zajmujemy się również projektowaniem graficznym materiałów reklamowych, które skutecznie budują wizerunek marki wśród kontrahentów. Wykonujemy identyfikację wizualną, projektujemy materiały reklamowe, przygotowujemy projekty graficzne pod indywidualne wymagania. W skład naszej oferty wchodzą między innymi: logo, papier firmowy, ulotki, wizytówki, gazetki reklamowe i broszury. Zaprojektujemy grafikę według wskazań klienta, a następnie pomożemy w wyborze drukarni.

Aplikacje dedykowane

Webowe aplikacje dedykowane to rozwiązania dostosowane do zwiększenia wydajności i rozwoju przedsiębiorstw. Programujemy zaawansowane aplikacje webowe (w chmurze), które pozwalają spełniać wymogi klientów. Nasza firma używa nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań w zależności od przedstawionej nam problematyki projektu. Tworzymy systemy CRM, zaawansowane systemy CMS, rezerwacje online, aplikacje do zarządzania czasem pracy i inne. Projekty opieramy głównie o język PHP i framework Laravel.

Darmowa wycena projektu
Do powierzonych projektów podchodzimy wielowymiarowo, stosując sprawdzone rozwiązania.
Call Now Button