...

Nasza realizacja:
Pati od Hoteli – Kurs

Informacje o projekcie

Klient

Patrycja Brychcy

Usługa

Landing Page

Data

05/2024

Opis projektu

Stworzyliśmy nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową dla kursu Patrycji Brychcy, dedykowaną właścicielom hoteli i pensjonatów. Celem projektu było stworzenie platformy, która ułatwia uczestnikom dostęp do kursu, oferując różnorodne materiały edukacyjne i wsparcie w zarządzaniu obiektami hotelowymi.

Strona charakteryzuje się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem, co ułatwia nawigację zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki responsywnemu designowi użytkownicy mogą korzystać z zasobów strony w dowolnym miejscu i czasie. Formularz rejestracyjny umożliwia szybkie i łatwe zapisanie się na kurs oraz zarządzanie kontem użytkownika.

Uczestnicy mają dostęp do bogatej biblioteki materiałów edukacyjnych, w tym wideo, artykułów i poradników. System logowania gwarantuje bezpieczny dostęp do zasobów kursu oraz możliwość odzyskiwania hasła. Strona jest wyposażona w certyfikat SSL, który zapewnia bezpieczne połączenie i ochronę danych użytkowników.

Integracja z narzędziami marketingowymi, takimi jak MailerLite, umożliwia skuteczną komunikację z uczestnikami kursu. Strona jest regularnie aktualizowana, co zapewnia jej bezpieczeństwo i nowoczesność.

Strona internetowa Kurs Pati Od Hoteli to kompleksowe narzędzie wspierające właścicieli hoteli i pensjonatów w zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu swoich umiejętności. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i intuicyjnemu designowi użytkownicy mogą cieszyć się wygodnym dostępem do wartościowych materiałów edukacyjnych. Zespół useWeb zadbał o każdy detal, aby strona była nie tylko funkcjonalna, ale i estetycznie dopracowana.

Podsumowanie

Zrealizowaliśmy nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową dla kursu Patrycji Brychcy, dedykowaną właścicielom hoteli i pensjonatów. Strona wyróżnia się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem, responsywnym designem oraz zaawansowanymi funkcjonalnościami, które ułatwiają uczestnikom dostęp do kursu i materiałów edukacyjnych.

Bezpieczeństwo użytkowników zostało zapewnione dzięki certyfikatowi SSL i regularnym aktualizacjom, a integracja z narzędziami marketingowymi, takimi jak MailerLite, umożliwia skuteczną komunikację i monitorowanie działań edukacyjnych. Projekt ten jest przykładem naszego zaangażowania w tworzenie estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań cyfrowych.

Agencja interaktywna useWeb

Zasługujesz na to, aby być zauważonym!
Skontaktuj się