...

Nasza realizacja:
Acer

Informacje o projekcie

Klient

Acer Polska

Usługa

Strona Internetowa

Data

20/10/2019 - teraz

strona Acer

Opis projektu

Dla międzynarodowej firmy Acer mieliśmy zaszczyt stworzyć serię responsywnych stron internetowych typu Landing Page. Możesz je przejrzeć wybierając poniższe linki:

Naszym głównym celem było promowanie i prezentacja różnych produktów firmy. Przy projektowaniu tych stron skupiliśmy się na starannym dobraniu brandowych czcionek, odpowiednio dobranej grafice oraz charakterystycznej kolorystyce, która odzwierciedlała zarówno reklamowane produkty, jak i tożsamość marki Acer.

Każda z utworzonych witryn internetowych została zaprojektowana w sposób, który w pełni wyeksponował wszystkie cechy i zalety promowanych produktów. Stworzyliśmy atrakcyjne układy stron, które umożliwiały łatwe przeglądanie informacji o produktach, a także prezentowały ich funkcje i możliwości w sposób przejrzysty i przekonujący.

Kodując strony, zadbaliśmy o ich responsywność, co oznacza, że witryny doskonale dostosowują się do różnych rozdzielczości ekranów, zapewniając optymalne doświadczenie użytkownika bez względu na urządzenie, na którym są przeglądane.

Oprócz tego, każda ze stron została zintegrowana z istniejącymi sklepami internetowymi, aby umożliwić bezpośrednią i łatwą drogę do zakupu produktów. Stworzyliśmy przyciski i odnośniki, które skierowywały odwiedzających na odpowiednie strony produktów w sklepach online, zachęcając ich do dokonania zakupu.

Podsumowanie

Stworzyliśmy serię responsywnych Landing Page dla międzynarodowej firmy Acer, promując ich produkty za pomocą dopasowanej kolorystyki, brandowych czcionek i atrakcyjnej grafiki. Nasze witryny skupiają się na przejrzystym przedstawieniu cech i zalet produktów oraz integrują się z istniejącymi sklepami internetowymi. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami online.

Agencja interaktywna useWeb

Zasługujesz na to, aby być zauważonym!
Skontaktuj się