...

magmadoors.pl

magmadoors.pl

Dla firmy Magma Doors zajmującej się pasywnymi systemami ochrony przeciwpożarowej, mieliśmy przyjemność zaprojektować oraz utworzyć stronę internetową. Strona www jest w pełni responsywna – dostosowuje się do rozdzielczości każdego urządzenia – monitor, tablet czy smartfon nie będzie żadną przeszkodą w łatwej obsłudze i przeglądaniu utworzonej strony internetowej (technologia RWD).

Magma Doors zajmuje się m.in. sprzedażą produktów PPOŻ pod indywidualne wymagania, dlatego idealnym rozwiązaniem było zastosowanie modułu produktowego. Moduł ten umożliwia szybkie dodawanie, edycję i usuwanie produktów na utworzonej stronie internetowej oraz umożliwia operowanie na kategoriach. Wygląd podstrony produktowej zachęca użytkownika do wysłania zapytania poprzez użycie CTA – przycisku umożliwiającego szybkie wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Podstrona porady umożliwia szybkie dodawanie porad, które z pewnością przełożą się na zwiększenie zasięgu witryny w wyszukiwarce Google oraz pomogą odnaleźć odpowiedzi potencjalnym użytkownikom na nurtujące ich pytania.

Tworzone strony internetowe przez useWeb zawsze są w pełni zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google (SEO), co zapewnia wyższe pozycje w rankingu wyszukiwania, a wygląd stron www jest przejrzysty, przyjazny dla użytkowników i nowoczesny, co w pełni prezentuje witryna magmadoors.pl 

Klient

Magma Doors Emil Łaciak

Usługa

Strona internetowa

Data

26/07/21

Magma-Doors-Strona-Internetowa-Portfolio-UseWeb
Call Now Button