...
Najlepszy CMS do tworzenia stron internetowych

Najlepszy CMS do tworzenia stron internetowych

Kategoria

Tworzenie Stron Internetowych z Wordpess

Data

14 lipca 2022

Wordpess #1

WordPress jest najlepszym rozwiązaniem dla właścicieli witryn. Można powiedzieć że, jedna na trzy strony internetowe uruchomiona jest na platformie WordPress. Na szczęście dla nas WordPress jest jednym z doskonale przystosowanych, szybkich i intuicyjnych CMS zdolnych do prowadzenia strony internetowej lub sklepu internetowego.

Obecnie ponad 30% wszystkich witryn (wskazują na to dane z 2018 r.) działa na WordPressie.

Korzyści z uruchomienia sklepu na WordPress:

  1. WordPress sam w sobie jest darmową platformą o otwartym kodzie źródłowym. WordPress jako CMS napisze i będzie zarządzał całym tym skomplikowanym kodem. A ty możesz swobodnie tworzyć treści na stronie, bez martwienia się jak je zapisać na serwerze.
  2. WordPress jest systemem zarządzania treścią typu open source. Dzięki temu każdy może używać lub modyfikować jego kod.
  3. Najlepsze narzędzie sklepu internetowego dla WordPress – wtyczka o nazwie WooCommerce – jest również bezpłatna.
  4. Możesz uzyskać świetny i niezawodny plan hostingowy zoptymalizowany pod kątem WordPressa za bardzo niewielką kwotę.
  5. Panel administracyjny WordPress jest idealny dla użytkowników nieposiadających wiedzy programistycznej. Przejrzysty podział na sekcje, nawet początkujący użytkownik odnajdzie się w tym CMSie.
  6. Aby korzystać z tego oprogramowania, nie musisz niczego dodatkowo instalować. Obsługa odbywa się w przeglądarce internetowej.
  7. Możliwość nadawania uprawnień do obsługi strony dla wielu użytkowników. Możesz dowolnie zarządzać zakresem ich uprawnień i ograniczać dostęp tylko do wybranych aspektów strony.

Jeżeli chcesz mieć sklep internetowy jest Ci potrzebna odpowiednia wtyczka, czyli WooCommerce – jest to darmowa wtyczka do WordPressa, która daje wiele funkcjonalności.

Można ją zainstalować tak jak każdą inną wtyczkę WordPress i nie ma żadnych kosztów. Obecnie istnieje ponad 50 tys. sposobów na rozszerzenie funkcji lub dodanie nowych. Od ochrony przed spamem, dodanie forum lub statystyk. Do najpopularniejszych wtyczek należą te obsługujące bramki płatności czy integrujące firmy kurierskie.

Ostatnim elementem naszej układanki jest Twój motyw WordPress – projekt strony internetowej, który pokażesz swoim klientom. Nasza firma tworzy specjalne spersonalizowane strony internetowe i nie korzystamy z motywów. Dzięki temu twoja strona internetowa będzie wyjątkowa. Intuicyjny interfejs sprawia, że obsługa strony internetowej jest bardzo prosta. Wszystkie treści, które pojawiają się na stronie, są tworzone i zoptymalizowane za pomocą CMSa. Można powiedzieć, że stanowi on serce strony internetowej.

W Internecie dostępnych jest mnóstwo opcji, jest wiele motywów i ciągle ich przybywa. To CMS pozwala na edycję zawartości stron www bez posiadania wiedzy na temat programowania. WordPress wykorzystuje bazę danych do przechowywania i organizowania danych. To sprawia, że jest to tak szybkie i potężne narzędzie do publikowania online.

Na początku wszystko, może wydawać się bardzo pracochłonne. Pamiętaj, że useWeb zapewni ci Widoczność w Internecie, a strona internetowa jest jednym z elementów budowania wizerunku firmy.

W naszym zespole pracują osoby z wiedzą, doświadczeniem, które z pewnością zaskoczą Cię innowacyjnymi i trafionymi pomysłami. Dlatego warto powierzyć nam stworzenie strony internetowej lub sklepu internetowego.

Call Now Button